Volkswagen 25. Ljubljanski maraton

25. oktober 2020

Rezultati ŠOLSKIH TEKOV v živo

Rezultati šolskih tekov VW 24. ljubljanskega maratona (več tudi tukaj)

Učenci 6. razred OŠ:
1. Maj Repovž - OŠ Tržišče (05:50.7)
2. Ciril Tome - OŠ ob Dravinji (05:57.3)
3. Aleksander Juvan - OŠ Hinka Smrekarja (06:05.0)

Učenke 6. razred OŠ:
1. Ana Vita Verneker - OŠ Koroški Jeklarji (06:08.7)
2. Tjaša Radej - OŠ Blanca (06:15.3)
3. Ajda Podgoršek - OŠ Valentina Vodnika (06:21.0)

Učenci 7. razred OŠ:
1. Martin Artnak - OŠ Franja Malgaja Šentjur (05:43.8)
2. Timotej Krašovec - OŠ Krmelj (05:44.3)
3. Jure Lotrič - OŠ Ivana Groharja (05:49.9)

Učenke 7. razred OŠ:
1. Hana Mohar - OŠ Luisa Adamiča (06:12.9)
2. Maša Novak - OŠ Vojnik (06:16.2)
3. Lara Horvat - II. Osnovna šola Murska Sobota (06:16.5)

Učenci 8. razred OŠ:
1. Gašper Kušar Stojakovič - OŠ Mirana Jarca (05:32.4)
2. Žan Šubic - OŠ Ivana Tavčarja (05:39.9)
3. Žiga Verneker - OŠ Koroški jeklarji (05:41.6)

Učenke 8. razred OŠ:
1. Tia Tanja Živko - OŠ Hudinja (05:57.5)
2. Pia Lebar - OŠ Stična (06:03.7)
3. Iza Vencelj - OŠ Savo Kladnik (06:08.7)

Učenci 9. razred OŠ:
1. Pavel Trojer - OŠ Venclja Perka (05:20.5)
2. Tjaš Pelko - OŠ Tržišče (05:20.7)
3. Nik Alenabi - OŠ Ketteja in Murna (05:29.4)

Učenke 9. razred OŠ:
1. Lucija Medja  - OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica (05:52.8)
2. Lara Mihevc - OŠ Mirana Jarca (06:01.0)
3. Ajda Slapšak - OŠ Boštanj (06:06.8)

Ekipno - osnovne šole: rezultate najdete tukaj

Dijaki letnik 2003 in mlajši
1. Bor Bauman - I Gimnazija Celje (09:05.0)
2. Jakob Mamič - Gimnazija Šiška (09:15.1)
3. Staš Tomšič - Gimnazija Kočevje (09:21.1)

Dijaki letnik 2001 in 2002
1. Vid Botolin - I Gimnazija Celje (08:32.3)
2. Tobi Gaberšček - ŠC za pošto, ekonomijo in telekomunikacije (08:47.9)
3. Jakob Medved - ŠC Ljubljana Srednja strojna in kemijska šola (09:02.2)

Dijakinje letnik 2003 in mlajše
1. Monika Bartol - Gimnazija Kočevje (09:57.5)
2. Loti Rotar - Waldorfska šola SŠ (10:21.2)
3. Lea Haler - I Gimnazija Celje (10:32.1)

Dijakinje letnik 2001 in 2002
1. Nuša Mali - Šolski center Rudolf Maister Kamnik (10:46.1)
2. Hana Šurk - Gimnazija Vič (10:56.1)
3. Nina Pugelj - Gimnazija Šiška (11:09.6)

____________________________________________________
Učenci 6. razred - ljubljanske šole:
1. Aleksander Juvan - OŠ Hinka Smrekarja (06:05.0)
2. Mihael Kušar Stojakovič - OŠ Mirana Jarca (06:14.9)
3. Mak Eiselt - OŠ Franceta Bevka (06:19.1)

Učenke 6. razred - ljubljanske šole:
1. Ajda Podgoršek - OŠ Valentina Vodnika (06:21.0)
2. Ema Por - OŠ Vide Pregarc (06:38.6)
3. Lara Meh - OŠ dr. Vide Pregarc (06:49.1)

Učenci 7. razred - ljubljanske šole:
1. Rok Velikonja - OŠ Vita Kraigherja (06:07.1)
2. Marcel Kavčič - OŠ Alojzija Šuštarja - Zavod sv. Stanislava (06:08.0)
3. Svit Gabrijelčič - OŠ dr. Vita Kraigherja (06:14.0)

Učenke 7. razred - ljubljanske šole:
1. Zala Vnuk - OŠ Riharda Jakopiča (06:18.0)
2. Neža Ferfolja - OŠ Majde Vrhovnik (06:27.7)
3. Nina Rotar - Waldorfska šola - OŠ (06:43.0)

Učenci 8. razred - ljubljanske šole:
1. Gašper Kušar Stojakovič - OŠ Mirana Jarca (05:32.4)
2. Domen Bratun - OŠ Božidarja Jakca (05:45.2)
3. Rok Novak - OŠ Kašelj (05:48.9)

Učenke 8. razred - ljubljanske šole:
1. Ema Vacik - OŠ Maksa Pečarja (06:17.08)
2. Kristina Souidi - OŠ Vodmat (06:24.3)
3. Zala Peklaj - OŠ Miška Kranjca (06:30.7)

Učenci 9. razred - ljubljanske šole:
1. Nik Alenabi - OŠ Ketteja in Murna (05:29.4)
2. Jaka Kogovšek - OŠ Dravlje (05:30.4)
3. Matic Kvartič - OŠ Maksa Pečarja (05:37.4)

Učenke 9. razred - ljubljanske šole:
1. Lara Mihevc - OŠ Mirana Jarca (06:01.0)
2. Lina Rotar Paušič- OŠ Mirana Jarca (06:17.5)
3. Zala Zupančič - OŠ Miška Kranjca (06:24.2)

Dijaki letnik 2003 in mlajši - ljubljanske šole
1. Jakob Mamič - Gimnazija Šiška (09:15.1)
2. Anže Svit Požgaj - ŠC Ljubljana Srednja strojna in kemijska šola (09:21.7)
3. Ul Denša - Srednja zdravstvena šola Ljubljana (09:43.8)

Dijaki letnik 2001 in 2002- ljubljanske šole
1. Tobi Gaberšček - ŠC za pošto, ekonomijo in telekomunikacije (08:47.9)
2. Jakob Medved - ŠC Ljubljana Srednja strojna in kemijska šola (09:02.2)
3. Simon Jakofčič Smrekar - BIC Ljubljana Živilska šola (09:22.9)

Dijakinje letnik 2003 in mlajši - ljubljanske šole
1. Loti Rotar - Waldorfska šola SŠ (10:21.2)
2. Ula Ilar - Gimnazija Bežigrad (10:48.1)
3. Ana Smole - Gimnazija Šentvid (11:13.7)

Dijakinje letnik 2001 in 2002 - ljubljanske šole
1. Hana Šurk - Gimnazija Vič (10:56.1)
2. Nina Pugelj - Gimnazija Šiška (11:09.6)
3. Liza Šajn - Gimnazija Vič (11:19.1)